Můžu se optat na kvalitu? Vypadá krásně!! 😀 manžel vybírá toaletní papír déle než já aviváž a to je co říct 😀
U nás zatím visí Jezevčíci, ti jsou taky boží 🤩
Hurá 😀
To bude u nás brzy na WC 😃
Včera u nás nebyl. Tak snad v týdnu 😂
@patypresdevaty u nás byl vanocni šikovně schovaný za jezevcikama, aby se vyprodalo to starý 🤣
Mám ho od středy, ještě jsem na něj chytla prodejnových 10x více bodů. Tož jsem si přibalila 2 pakly ještě 🤭
Akorát dojíždíme podzimní s mraky, jezevčíky jsme vynechali. Já jsem na ty limitky hroznej sysel, slečinka dlouho tahala duhu.
Ja ho letos nevzala, srdicka mi moc zimní ani vánočni neprijdou
Ja taky vyhlizela tvoji informaci, ale natrefía sem uz minuly vikend, takze uz jsme zazasobeny. Brala sem tedy i jezevciky. Me se libi a zaregistrovala sem je az ted. Pravda jezevcici byli na stojanech uprostred a medvedi byli v regalu pod papirovyma kapesnikama az u zeme, takze schovany, ale nevim proc🤷🏻♀️

Jo, u nas ho meli uz pred tydnem na krame. 🙂