Veru díky i tobě všechno nejlepší 🙂
Veru, všechno nejlepší, moc ti to sluší. 😘
Krása.... vsechno nejlepší 😘
@lleennttiillkkaa Děkuju a pěkný sváteční večer i Tobě🙂
@oveckaluky moc díky Luci ❤
Tobě taky všechno nejlepší Verunko 🌺
Děkuji a tobě taky vše neeeeej 😘
Též děkuju a taky přeju všechno nejlepší a hlavně zdraví 🥳
Všechno nejlepší k dnešnímu svátku. 😊 Šaty jsou nádherné.
@akinorev90 i Tobě vše nej a moc díky!
@radkamorrisova děkuju a šaty zbožňuju, kupovala jsem si je nějak za Covidu, že si je vezmu na ples a od té doby ještě žádný takový nebyl, tak je holt nosím do lesa 😂
Docela luxusni maskace! 👍
Vsechno nej k svatku.
Kde to je focene?
To jako vážně??? nebo Photoshop ?
Vše nej.
Krása. Ale při pohledu na Tebe jsem skoro umrzla 🥶🥶🥶
Dekuju a taky preji vsechno nejlepsi 🥳🥂
Všechno nejlepší. Šaty nádherné, boží fotka👍
Dekuju, Veru a tobě samozřejmě také 🙂
@marinazhodonina dekuju, zima byla jako blázen 😊
@velulinkas děkuji Veru ❤️
Wau prostě nádhera 😍😍😍😍 jsi kočka 😘
:D krasny
Evelí mi tu teď hlási: to je Elsa doopravdická! 🙂


Veru, vsechno nejlepsi k svatku. Fotka je bozi. 👍🥰