icon
1 / 1
avatar

Super nápad 🙂

21. zář 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@princeznaj

sticker
21. zář 2020
avatar

👍

21. zář 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@ivaze

sticker
21. zář 2020
avatar

V dětských příkrmech je dmBio taky top (mám doma na cesty, nebo když prostě nečekaně nemám čas vařit domácí).
I další věci ráda zkouším a ochutnávám a nabídka výrobků pro ABKM je super (třeba rostlinná mléka) a za skvělé peníze...

21. zář 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@krtikkrtovaty děkujeme

sticker
21. zář 2020
avatar
21. zář 2020
avatar

Na radu zdejších uživatelů jsme začali kupovat dm kaše a výborný. Jen ty ceny noii

21. zář 2020
avatar

určite áno

21. zář 2020