
21. zář 2020
21. zář 2020
V dětských příkrmech je dmBio taky top (mám doma na cesty, nebo když prostě nečekaně nemám čas vařit domácí).
I další věci ráda zkouším a ochutnávám a nabídka výrobků pro ABKM je super (třeba rostlinná mléka) a za skvělé peníze...
21. zář 2020
@krtikkrtovaty děkujeme

21. zář 2020
21. zář 2020
Na radu zdejších uživatelů jsme začali kupovat dm kaše a výborný. Jen ty ceny noii
21. zář 2020
určite áno
21. zář 2020



Super nápad 🙂