Že jsem blázen do obrázkových #dm utěrek a toaleťáků, to už se o mně na koňovi tak nějak všeobecně ví 🤣
A já zase vím, že v tom tady rozhodne nejedu sama 😇
Takže mé milé spoluobdivovatelky, nemáte zač 😘
Taky už máme obojí doma v běhu🤣
23. dub 2023
@nokarkulka no jsem rada, ze tu v tom nejedu sama 😂
A viděla jsi ty utěrky s kvetinovýma kolama?
23. dub 2023
Jj,ale to je na me už moc. Ty bych si koupila na klasickou chalupu,kdybych ovsem nejakou mela🤣
23. dub 2023
Duhu už máme doma
24. dub 2023
Ty utěrky jsem v DM už zahlédla, ale ty toaleťáky ne a když jsem viděla tenhle příspěvek, hned jsem ho musela taky koupit 😄👍
24. dub 2023
A ja tam byla a na toaletaky nekoukala sakra!!!
24. dub 2023
Ty utěrky ty musím mít. Zítra běžím do Dm snad ještě budou
24. dub 2023
Jo a zas o kousek vic musim zitra nutne do DM.🤭
24. dub 2023

Jojo,duha už mi dělá doma radost 🤣