Ve mě vždycky úplně hrkne, když vidím nějaký váš příspěvek 😟 držte se
Máte nádherné děti 🌺 Děkuji, že o sobě dáváte vědět, moc si toho vážím. Opatrujte se a držte se, Lenka je na vás určitě moc hrdá 🙂
Deti jsou nadherny 🙂. Casto na vas myslim 🙂. Hodne sil a vseho 🍀💐
Krásné děti. Osud k vám byl krutý, ale vy to vše zvládnete. Držte se ❤️
Jste uzasny clovek a mate krasne a uzasne deti. Preji mnoho sil Vam i detem.❤️
Krásné děti máte, hodně sil❤
Krásné děti, držte se ♥️♥️
Krasne fotky, odvadite super praci - tatko-mamko ! 🙂
Deticky vypadají naprosto spokojeně ❤️ Jste uzasny, jak to zvladate 😊 držte se 🍀
Máte nádherné děti. Vypadají že si prázdniny moc užívají. Není to někde v okolí Deštného?
Dekujeme za zpravy. Vzdy me pichne u srdce kdyz vidim novy prispevek. Drzte se✊
Zrovna vcera jsem na Vas myslela, Martine jste super, deti jsou cela Lenca ❤️❤️ kouka se kouka nebojte a ma usmev na tvari❤️❤️
hodně sil 🤗















Krásné fotky 🌸. Malá má úsměv úplně jako maminka 🎀. Jak to všechno zvládáte? 😿