Holky poradte prosim co mozem pri nachladnuti ked kojim? Mama je nemocna a mna zacina pobolievat hrdlo :(. Tak jednak na to hrdlo ale aj obecne co mozem pri nachladnuti, blizi sa chripkova sezona... Diky moc.
Septilen. Sem těhotna a pry ho mužu, tak Vy určitě také
Koukni na mamila.sk ;)
já mám doma tyto vitamíny- TEREZIA HLÍVA USTŘIČNÁ S RAKYTNÍKOVÝM OLEJEM A JE TAM NAPSÁNO VHODNÉ PRO TĚHOTNÉ A KOJÍCÍ MATKY
Technicky jakekoliv leky. Do mleka prechazi pouze stopove, zanedbatelne mnozstvi 🙂
Doporučuji od Swissu HerbalMed. Všechny jejich produkty jsou pro těhotné i kojící. Mě pomáhaly tyhle Hot Drinky...
Mamila vraví: Vo všeobecnosti počas dojčenia, ak je to potrebné, môžete užívať lieky, ktoré sa bežne užívajú pri prechladnutí, bolesti hrdla, vrátane sprejov do nosa, hrdla, prípadne potrebných antibiotík predpísaných lekárom. Pri niektorých liekoch proti kašlu je lepšie vyhnúť sa pseudoefedrínom, pretože môžu niekedy znížiť tvorbu mlieka, ale pre bábätko taktiež nepredstavujú problém
Ja jsem v tehotenstvi a v dobe kojeni pouzivala cibulovo-medovy sirup. Vzdy mi to skvele pomohlo.
Nakrajis cibuli, nasypes do medu a nechas do druheho dne. Uzivat rano a vecer lzici. 🙂
Dakujem vsetkym za reakcie, mali sme doma tantum verde v spreji, tak som si ho davala, ked tu padli nazory, ze bezne lieky mozem. Hrdlo uz neboli, trochu zacal sopel, ale co je horsie, ze to chytil aj maly :( Kazdopadne este raz vsetkym dakujem, pomohlo mi to.
@astrid_sk Paráda! Je dôležité si uvedomiť, že do mliečka sa, ak vôbec, dostáva len zanedbateľné množstvo účinných látok a v prípade, že je maminka chorá, tak pre dieťatko je dôležité, aby bola mamka čo najskôr v pohode. ;)

paralen můžete stoprocentně a myslím, že i ibalgin, ale to si nejsem jistá, jinak čaje z šípků a lipových listů jsou na nachlazení dobrý,extra mi teda nepomohly, ale nerozjelo se mi to v něco horšího, trošku zázvoru taky, a četla jsem tady, že snad produkty od Dr Weiss kojící můžou......