icon

Dovolte mi, abych se vám představil. Jmenuji se Matyáš, narodil jsem se 6.12. ve 2:28 hodin a mé míry byly 3400g a 49 cm. Mamince, tatínkovi i bráškovi dělám velkou radost 😀

avatar

No ten je krásný, gratuluji 😵

12. pro 2013
avatar
babbota
autor

děkuji moc 🙂

12. pro 2013
avatar

Gratuluji a přeji Matyáškovi do života hodně zdraví,štěstí a lásky .Je to krásnej chlapeček🙂

12. pro 2013
avatar

gratuluji 😵 a zdravíčko vám oběma ...

12. pro 2013
avatar
babbota
autor

@sisikmama @andelkaprdelka děkuji 🙂

12. pro 2013
avatar

Ještě jednou gratuluji...a měli jste mu dát jméno Mikuláš místo Matyáš, když se tak hezky narodil 🙂 🙂

12. pro 2013
avatar

to je bobišek, moc gratuluji ...

12. pro 2013
avatar
babbota
autor

@nahada82 díky Nadi, s tím jménem by to asi neklaplo 😀

13. pro 2013