To, že k sobě lidé nejsou slušní a neumí se chovat, jsem už věděla, ale to, co se mi stalo dneska jsem opravdu nečekala. Na autobusové zastávce jsem poprosila pána, zda mi pomůže s kočárkem do autobusu...a jeho odpověď?..."Ne, nevidím důvod" ☹
Prosim?! Neskutečný...
bych byla v takovým šoku, že by mi ten bus asi ujel...to je fakt neskutečný
taky se mi stalo ☹ Jindy jediný chlap v autobuse (kromě asi tří školáčků) a když jsem ho poprosila,tak se mohutně rozhlížel,jako že by se našel třeba někdo vhodnější...chlapi jsou fakt divní ....naštěstí jsem byla na autobus odkázaná jen párkrát....
no tak to je i na mě teda moc... ufff... ono se mu to vrátí!
Opravdu někteří lidi jsou tak nehorázně SPROSTÍ....☹(( proto se i cestování MHD vyhýbám...už jen z tohoto důvodu...☹ A kdo ti pomohl teda??? ☹ 🙂
...on byl poslední v řadě, hned u dveří, tak jsem ho požádala...zůstala jsem jak opařená...to že se všichni dívají do země a dělají, jako že tam nejsou, jen aby nemuseli pomáhat, na to jsem už zvyklá, ale toto mě dostalo...však se mu v buse pak rozsypaly drobáky, tak jsem si říkala, to máš za to, ty hajzlíku... 😀
Mě dneska z autobusu pomáhal s kočárem pán, který by mi bez pardonu mohl dělat dědečka. A to tam byli studentíci cca 20 let, ale ani nehnuli brvou :(
já tohle zažívám skoro denně :-/ bohužel jsou někteří lidé fakt svině :-/ s prominutím
Tak to už je mazec
mám bohužel podobný zkušenosti ☹ a jelikož už u nás chtějí za lístek 20 Kč, tak se můžu na nějakou hromadnou dopravu vy.....