Honzíkovi je 20 měsíců a trápí ho velký strach z cizího prostředí. Rodina s ním nemůže jít na návštěvu ani si někoho domů pozvat nebo jet na výlet. Panický strach ho stresuje dokonce i při návštěvě babičky a dědy. Hodně pláče, utíká pryč a nebo se stáhne do sebe a nekomunikuje ani s maminkou. Každá změna je pro něj stresující a utišení trvá dlouho..
(duben 2016)
A dnes mi dorazil krásný email 🙂
"Chtěla jsem Vám poděkovat za skvělé připravení kapiček. Moc nám pomohly - Honzík je klidnější, šťastnější a dokonce i přítulnější. Úplně se nám otevřel. Více komunikuje a už také můžeme jezdit na výlety a chodit na návštěvy do cizího prostředí. Ještě jednou děkuji. Také jsem se chtěla zeptat, jestli mohu pomocí Bachovek dvojčátkům nějak ulehčit nástup do školky? Kamila."
(jména byla změněna)
@berenika39 paní Vlaďkou mi bylo řečeno, že takovéto příspěvky mohou být... že jen nemá být odkaz na web nebo můj kontakt...
Jinak upřímně nevím proč bych si platila PRO. S paní Vlaďkou jsou o tom komunikovala. Nemám e-shop (ani na svém webu). Poskytuji služby. Jak jinak bych se tedy měla prezentovat??
Ok, vrátím příspěvek do všech blogů, není v něm odkaz, moje chyba.
@berenika39 děkuji! 🙂

Proč? Je to příběh s dítětem. Není tam o prodeji ani slovo.