ach jo...oholit se "naslepo" je teda vykon !!! 😎 👏
Uz chapu, proc je v kazde hospode na panskych nacurano kolem zachodu...
Protoze pres ty pivce nevidi, kam miri !!! 😀 😀 😀
ja jdu ve stredu 🙂 ale tak to vydrzi do te doby 🙂 at je na prohlidce vse v poradku 😉 🍀
Zrovna jsem vylezla z vany a chtela se tu zeptat jestli to taky delate na slepo nebo jestli mate nejaky zlepsovak...tak koukam ze se stim hold budem muset trapit dal😅
Je to hrůza ale občas aspoň na třísla si beru zrcátko 😊😄😄
no zlepsovak nevim.... mozna povolat do sluzby pritele 😀 😀
no nad tim zrcatkem jsem taky premyslela 😀
Občas si myslím, že na dámských se taky čúrá ve stoje ☹
Nemeli to nase mamky jednodusi :D
Jednodušší to asi měli.Já to dělám i ze zdravotních důvodů,protože sem dřív trpívala na záněty. Někdy sama a když se mi nechce ,tak to tomu manželovi opravdu přikážu.😀😎
Jako já se holim poslepu, ale za chvilku si tam nedosahnu a to bude horší 😱😂
@cukricek123 ja nad tim taky premyslela... snad tam jeste tech cca 51 dni dosahnu 😀
@gracinka7 ja vzdy v koupelne umyju zrcadlo, a pak ho "vylestim" s penou na holeni... sice se to hur lesti...ale udela to nejakou vrtvu, diky ktere se to pak nemlzi 🙂
@bajuliss já 34 a už včera jsem měla problém 😂
Jo, je to boj 😀 a trvá to 😀
tak snad ji jeste chvili budu moct udrzovat travnik pred domeckem 😀 😀 😀 😀
Já díky chlapovo zrcátku jsem se holila
Právě se na to taky chystám, zítra jdu na prohlídku....už minule to bylo hodně náročné🙂