icon
6 / 16
Dobrej napad, mozna do koupelny
avatar

Trochu nepraktické,když dítě bude k tobě bokem.

23. srp 2010
avatar

To je asi o zvyku já přebaluj jedině když jsem k malému bokem...

23. srp 2010
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Ja jsem taky zvykla bokem. Vlastni deti jeste nemam, ale uz jsem jich par hlidala 🙂

23. srp 2010