Juuuuu
16. říj 2017
I holky miluji.mainky:)
16. říj 2017
V sobotu ho syn dostal k narozeninám. Od té doby zkouší, co vše uveze 🙂
16. říj 2017
Taky máme, kluci se od něj nemůžou odtrhnout
16. říj 2017
Máme tento, mickeyho vláček a ještě elektrické mašinky a jsou to nejoblíbenější hračky a opravdu s nimi i spime. Semtam ho mají kluci vytlačený na zádech nebo v boku, ale jsou spokojení 😊
16. říj 2017
bara_lego
autor@caboonek
@tereza2016h
@mabi
@evab. tahle sada je opravdu povedená. Já bych si ji jako malá taky určitě moc užila... 👧🚂❤
17. říj 2017
Lego Duplo mašinku již máme dlouhodobě vyhlédnutou a jako jedna z mála nám ve sbírce chybí 😍 plánujeme pořídit vaší samo pojízdnou mašinku na baterky. https://www.prodeti.cz/lego-r-duplo-r/duplo-105...
17. říj 2017
Diky za typ na darek👍
17. říj 2017
bara_lego
autor@brendamonique tak ať se pak líbí!
18. říj 2017

Wau, kluci miluji mašinky❤