icon

Raz, dva, tři, start! My letíme do hajan. Co vy? Už se taky chystáte na kutě? Určitě víte, že rituály jsou pro děti moc důležité. Co jim na cestu za odpočinkem pořídit vláček, který s vámi projede byt, dohlédne na vyčištění zoubků a doprovodí do postýlek? Se stavebnicí Vláček to bude parádní výlet.

avatar

Wau, kluci miluji mašinky❤

16. říj 2017
avatar
16. říj 2017
avatar

I holky miluji.mainky:)

16. říj 2017
avatar

V sobotu ho syn dostal k narozeninám. Od té doby zkouší, co vše uveze 🙂

16. říj 2017
avatar

Taky máme, kluci se od něj nemůžou odtrhnout

16. říj 2017
avatar

Máme tento, mickeyho vláček a ještě elektrické mašinky a jsou to nejoblíbenější hračky a opravdu s nimi i spime. Semtam ho mají kluci vytlačený na zádech nebo v boku, ale jsou spokojení 😊

16. říj 2017
avatar

@caboonek
@tereza2016h
@mabi
@evab. tahle sada je opravdu povedená. Já bych si ji jako malá taky určitě moc užila... 👧🚂❤

17. říj 2017
avatar

@kata.jan graluju synovi k narozeninám! Kolikáté to byly? 🎂❤

17. říj 2017
avatar

@ewulka88 tak to už je pravá vlaková oddanost! 🚂❤😂

17. říj 2017
avatar

@bara_lego to ano, vlaky jsou u nás na prvním místě a nejen ty Duplo 🙂)

17. říj 2017
avatar

Lego Duplo mašinku již máme dlouhodobě vyhlédnutou a jako jedna z mála nám ve sbírce chybí 😍 plánujeme pořídit vaší samo pojízdnou mašinku na baterky. https://www.prodeti.cz/lego-r-duplo-r/duplo-105...

17. říj 2017
avatar

Diky za typ na darek👍

17. říj 2017
avatar

@bara_lego děkujeme, byli mu tři 🙂

17. říj 2017
avatar

@bara_lego Vlaček zatím nemáme. Doposud jsme se drželi (je to taková pandořina skříňka 😅). Ale je fakt, že Vánoce to jistí 😵.

17. říj 2017
avatar

@brendamonique tak ať se pak líbí!

18. říj 2017
avatar

@ale85 věřím, že udělá radost!

18. říj 2017
avatar

@kata.jan tak to už je velkej chlap! 🙂

18. říj 2017
avatar

@olga_ LEGO DUPLO je k vánocům sázka na jistotu. 🙂 A tahle sada je opravdu povedená. Věřím, že udělá vašemu děťátku radost.

18. říj 2017