
12 / 55
moc mě mrzí, že o sobě nevím nic když jsem byla mimčo. Nelince to vynahradíme a budem psát poctivě :)
kde bych to sehnala prosim
1. únor 2013
baraz
autor@antymania666 kupovala jsem v plzni v bux.cz
1. únor 2013
@baraz super bux je u nas taky
1. únor 2013
nase Nelinka ma sve web stranky ,,kam ji pisem a az bude umet cist tak si muze precist 🙂
18. únor 2013
taky máme, je moc krásná 🙂