icon
12 / 55
moc mě mrzí, že o sobě nevím nic když jsem byla mimčo. Nelince to vynahradíme a budem psát poctivě :)
avatar

taky máme, je moc krásná 🙂

10. led 2013
avatar

kde bych to sehnala prosim

1. únor 2013
avatar
baraz
autor

@antymania666 kupovala jsem v plzni v bux.cz

1. únor 2013
avatar

@baraz super bux je u nas taky

1. únor 2013
avatar

nase Nelinka ma sve web stranky ,,kam ji pisem a az bude umet cist tak si muze precist 🙂

18. únor 2013