Co vse kupujete svym 7 letym holcickam k Vanocum
@jituska286 aktovku uz ma, lego friends jsem ted zaplatila, ledove kralovstvi ji uz nebavi :D
Spacák (potřebujeme už na léto), skate, továrnu na sliz (tím teď žije), deštník, tavnou pistolku na vyráběni (pořád mi tu mou bere), korálky na zažehlování Hami (už máme, potřebujeme doplnit), nějakou deskovou hru - napsala si o paní pavokouvou, uvidím, jestli nevymyslíme něco jiného. A přeje si Gravitrax, ten dostane na narozeniny, má je v lednu 🙂
Moje Klárka si přeje:
Cd přehrávač
Velké auto na ovládání
Knihu Egyptolofie a nějaké kočičí příběhy
Petshopáky
Playmobil Egypt do sbírky
Fretku na baterky
Jo. A velkou plyšovou kočku, ta se mi ale kupovat nechce
Terezka v říjnu 6 let a mám pro ní cestovní kufr, hru, puzzle, stojací věšák do pokojíčku, 3D povlečení. Pořád mluví o barbie karavanu, tak uvažuji že koupíme, ale obou holkám napůl.
dcera si přeje samičku k našemu kanárovi, ale to asi neklapne 😂 Jinak chce létací sovičku, viděla to v reklamě a furt s tím otravuje...pak hrací šperkovnici... a každou chvíli něco jiného.
Krecka😀
Eliška si přeje panenku co zvrací sliz 😀 😀 😀 😀
Dceři je 6,5 a přeje si lego ledové království, plyšáka delfína aktovky a ještě vybírám nějakou deskou hru a nějaké oblečení s LED. Královstvím