25. lis 2019
Já tyto pověry úplně nesnáším 🙂. Jo a kočárek je moc pěkný.
25. lis 2019
Taky jsem měla všechno doma, kolem 7 měsíce už bylo vše nachystané. Mam rada, kdyz mam vsechno u sebe osefovane..
25. lis 2019
barulina
autor@dinushka00 tak nejak. ;)
25. lis 2019

Chceš říct, že patříš k těm, co se nebojí mít doma kočárek 😉?