icon

Je tady nekdo, komu byla zjistena pri preventivce snizena funkce stitne zlazy? Jsem hodne unavena, tak by me zajimalo, jestli dostanu od dr nejake prasky a budu se citit zase na 40 a ne na 70? Na nejake blizsi vysetreni mam prijit v srpnu.

avatar

Mám Hashimota, který je provázen hypofunkcí ŠŽ a ano, když mám správně nadávkovaný hormon, cítím se na svůj věk a ne jako senior v posledním tažení.

Dnes ve 12:42
avatar

Jo, beru léky a je mi lépe 🙏

Dnes ve 13:41
avatar

Mám Hashimota a s léky i bez nich necítím rozdíl, hypofunkci mám až v posledních letech.

Dnes v 15:43
avatar

Najdi si endokrinologa at te vysetri poradne..
Mam hypofunkci, nekdy pohoda, nekdy bych jen spala.. ale zlaza neni uplne stabilni, stale roste..
A jaky to bylo po nastupu leku uz nevim, je to vic jak 20let🙈

Dnes v 16:37