Je tady nekdo, komu byla zjistena pri preventivce snizena funkce stitne zlazy? Jsem hodne unavena, tak by me zajimalo, jestli dostanu od dr nejake prasky a budu se citit zase na 40 a ne na 70? Na nejake blizsi vysetreni mam prijit v srpnu.
Jo, beru léky a je mi lépe 🙏
Dnes ve 13:41
Mám Hashimota a s léky i bez nich necítím rozdíl, hypofunkci mám až v posledních letech.
Dnes v 15:43
Najdi si endokrinologa at te vysetri poradne..
Mam hypofunkci, nekdy pohoda, nekdy bych jen spala.. ale zlaza neni uplne stabilni, stale roste..
A jaky to bylo po nastupu leku uz nevim, je to vic jak 20let🙈
Dnes v 16:37
Mám Hashimota, který je provázen hypofunkcí ŠŽ a ano, když mám správně nadávkovaný hormon, cítím se na svůj věk a ne jako senior v posledním tažení.