icon
avatar
bbn
30. srp 2019    

Zdravím. Prosím o radu, hledám to už hodinu a stále nemohu najít, nemohu si vzpomenout. Když někomu začíná nějaká viróza, nachlazení, často tu někdo doporučuje jeden výrobek/preparát. Není to hylak, ani imunmoglukan ani vit C, ani kolostrum....zaboha si nemohu vzpomenout na název. Poradíte? Díky moc.

avatar

s dovolením se připnu🙂 nám byla u mudr doporučena Kaloba, ale teď si nejsem jistá, jestli je to zrovna na tyto obtíže

30. srp 2019
avatar

echinacea?

30. srp 2019
avatar

Preventan?

30. srp 2019
avatar

Sinupret

30. srp 2019
avatar
bbn
autor

@vanea aaaaa, Kaloba! Díky moc!!!!

30. srp 2019
avatar
bbn
autor

@betelgeuzz
@baruniceslepice
@novalee
Díky, je to Kaloba 😀

30. srp 2019
avatar

@bbn a vida! tak super 🙂 🌹

30. srp 2019
avatar

@bbn nam doktorka rekla, ze Kalobu jako prevenci, ale ze jakmile se uz neco rozjede, tak uz nepomuze. Tak pak prosim napiste zda Vam pomohla, brzke uzdraveni 😊

30. srp 2019
avatar

ano kaloba - je super - jak v začátku nemoci tak i v průběhu - dle zkušeností u 3 dětí se doba nemoci výrazně při používání kaloby zkrátí 🙂

30. srp 2019
avatar

Já teď kalobou vychytala u obou dcer řekla bych solidní moribundus. Takže jo,za mne nasadit od prvních příznaků a pokud to není echt potvora,tak pomůže

30. srp 2019
avatar

A devcata, pokud ditko trpi na afty tak kaloba sirup je tez ucinny 🙂

30. srp 2019
avatar

A Kalobu prodáváte v kapkách? Od kolika let je vhodná? 🙂 Děkuji

31. srp 2019
avatar

I když to není aktuální, doporučuji lichořeřišnici 😉

15. bře 2020