Zdravím. Prosím o radu, hledám to už hodinu a stále nemohu najít, nemohu si vzpomenout. Když někomu začíná nějaká viróza, nachlazení, často tu někdo doporučuje jeden výrobek/preparát. Není to hylak, ani imunmoglukan ani vit C, ani kolostrum....zaboha si nemohu vzpomenout na název. Poradíte? Díky moc.
echinacea?
Preventan?
Sinupret
@betelgeuzz
@baruniceslepice
@novalee
Díky, je to Kaloba 😀
ano kaloba - je super - jak v začátku nemoci tak i v průběhu - dle zkušeností u 3 dětí se doba nemoci výrazně při používání kaloby zkrátí 🙂
Já teď kalobou vychytala u obou dcer řekla bych solidní moribundus. Takže jo,za mne nasadit od prvních příznaků a pokud to není echt potvora,tak pomůže
A devcata, pokud ditko trpi na afty tak kaloba sirup je tez ucinny 🙂
A Kalobu prodáváte v kapkách? Od kolika let je vhodná? 🙂 Děkuji
I když to není aktuální, doporučuji lichořeřišnici 😉
s dovolením se připnu🙂 nám byla u mudr doporučena Kaloba, ale teď si nejsem jistá, jestli je to zrovna na tyto obtíže