Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

  soused je veselá kopa. skoro jako gabrianka🙂)))

   a copak, copak...?

   16. dub 2010

   nic, jen přestřelka s gabri🙂)). ty sis taky ale myslela, že dávám petovi čokoládu od šestinedělí, že jo? nedělej se a řekni pravdu🙂)))

   16. dub 2010

   dobře, tak já se stydím. a náš prcek je takovej srandista, že snad nikdy nebude morous a oduševnělej škarohlíd, protože to by život byl nuda. dobře, zdá se vám to hloupý, nekoukejte se na to. taky někdy jen zírám, čeho jsou maminky na mk schopné, proti tomu ze srandy umazaná pusa mi připadá v pohodě. ale pokud máte potřebu se vyjádřit, nic nenadělám.

   16. dub 2010

   Sice nevím kdo jr Gabriana a je mi to jedno,ale ona to není,mám jinou pžezdívku 🙂 Aleje fajn že i jiní lidi mají též názor jako já 🙂))

   16. dub 2010

   bereniko
   a nedáváš? 😀 já dávám i řízky 😉

   16. dub 2010

   Bereniko ... možná proto tvé dítko není žádný hubeňourek 😎 i když si tady z toho děláte legraci, jste k pláči!!!

   16. dub 2010

   je mi jasné, že ty primitivní hlášky jsou od jedné osoby pod jiným nickem, takže přeji té osobě hezký víkend a mám jednu radu: usmívej se na svět, svět se bude smát na tebe....pliváním kolem sebe ještě nikdy nikdo nevyhrál.

   16. dub 2010

   bereniko, to bylo předevčírem?
   myslím, že tu někdo řádil a rozdával nevyžádané rady. místy to bylo i vtipné 😀

   16. dub 2010

   ikarkulka, ano, předevčírem, já si svůj fotoblog normálně prohlížim 6x za den, ale ten den jsem zapomněla🙂))). objevila jsem to včera. nic se neděje, jen ty sprosté nadávky jsou samozřejmě nepříjemné. prostě virtuální svět snese všechno. koho dalšího ten radil obštastnil? zřejmě je to jedna osoba.

   16. dub 2010

   vím jen o sobě 😀 ale počítám, že toho bylo víc.
   já jsem zase dostala sodu, že mám v albu erotické prádlo a že ze mě bude kojná. čili to přisuzuju někomu z tématu "kojila jsem cizí dítě", nebo té, která se tak rozohnila nad tou fotkou, kde alčátko kojí tu holčičku kamarádky.
   ale to je fuk, tohle mi starosti nedělá. když má někdo potřebu se takhle ventilovat, je mu přáno 😀

   16. dub 2010

   jej holky, mě něco uteklo, ona se tady gabrianka pořád hádá jo? to snad ne?

   13. kvě 2010

   Krasne vanoce,tady Gabrianka-dnes adigabi..vidim,ze jste na me jeste nezapomely

   24. pro 2010

   😀 teda holky zdravím ve spolek 😀 bavíte se o jídle?malýmu dávám taky vše ,neřeším.a zdravím gabrianku 🙂))) kdyby jste někdo založil novou diskusi dejte prosím vědět ráda se pobavím 😉

   26. pro 2010