Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

  soused,teta a teta marta - nepřihlášení uživatelé, se jako první chytli na naši fotku v albu s tyčinkou MARS. Gratuluji. Ostatních 7215 maminek pochopilo, že to byl vtip a naaranžovaná fotka...🙂))). Ne, náš Petr čokoládu nejí ještě teď🙂)).

   Bereniko, když můžeš v dokumentu o óbr tlustým američanovi vidět, jak jeho dcera dává jeho čtyřměsíční vnučce kousnout hamburgeru, tak i kdyby to aranžované nebylo, tak jsi čajíček:oD

   15. dub 2010

   Ale co to sem plantáte Američany... Tady jsme snad v Evropě ne,tak se vykrmují to je známá věc,taky to tak dopadá, jak v číně svý děcka krmijou těma čínskýma kořeněnýma jídlama,to sem netahejte!! Je to blbí vtip si jen tak z dítěte dlěta aranžmá či co starou matku ještě nenapadne!! Chcete aby dopadl jako vy aby byl vypasený?? No potěš pěkně!!!

   16. dub 2010

   vážená, když se vám to nelíbí, nedívejte se na to. obhajovat se nemíním, nemám důvod a prosím o omezení těch nadávek, neznáme se, chovejte se slušně, byť je to jen internet.

   16. dub 2010

   Aby som bolo úprimná, tak sa mi tiež zdá nepekné robiť si žarty z vlastného dieťaťa. On tomu ešte nerozumie, chudáčik malý, len pozeral, čo po ňom chcú ☹ Ako matka by som si zo svojho dieťaťa takhle nikdy neutahovala!! Nemôže sa nijako brániť, ani nemôže povedať, či sa mu to páči ... Hanbite sa.

   16. dub 2010

   panebože bereniko normálně nechápu proč se naváží zrovna do tebe je jasné kdo to je 😉 nedělej si hlavu určitě nebudeš jediná a to že jsi naaranžovala malýmu něco už vůbec neřeš nevidím na tom nic strašného ..vlastně vůbec nic 😀

   26. pro 2010