
2 / 28
FP zpívající stolecek
Ten se mi taky líbí a myslím, že by se líbil nejen naší Julce, ale i tříletému Honzíkovi. :o))))
24. srp 2012
ten je fakt super zlato! 🙂
24. srp 2012
berinka1
autorJe to FP zpivajici stolecek, aspon tak jsem ho nasla uvedeny...@sweetkitten
24. srp 2012
taky chci
6. lis 2012
beri máme a super hraje si i 4letý Kája🙂
6. lis 2012
Taky chci pořídit - Amálce k 1. narozeninám. 🙂
6. lis 2012
berinka1
autorten bude urcite🙂
6. lis 2012
Dcera dostala k prvním narozeninám a hraje si s ním doteď (2,5 roku)
22. lis 2012
u nás od 6. měsíců nej hračka...ocenila sjem to, že jdou sundat nožičky takže je vhodný i por nesedící děti...super zábava..
29. lis 2012
super 🙂
29. lis 2012
máme a spokojenost 😵
29. lis 2012
Oooo, tak to se mi taky líbí, jen jakej to má název? Taky už budu za chvíli řešit 1. narozeniny a první Vánoce