icon
2 / 28
FP zpívající stolecek
avatar

Oooo, tak to se mi taky líbí, jen jakej to má název? Taky už budu za chvíli řešit 1. narozeniny a první Vánoce

24. srp 2012
avatar

Ten se mi taky líbí a myslím, že by se líbil nejen naší Julce, ale i tříletému Honzíkovi. :o))))

24. srp 2012
avatar

ten je fakt super zlato! 🙂

24. srp 2012
avatar

Je to FP zpivajici stolecek, aspon tak jsem ho nasla uvedeny...@sweetkitten

24. srp 2012
avatar

taky chci

6. lis 2012
avatar

beri máme a super hraje si i 4letý Kája🙂

6. lis 2012
avatar

Taky chci pořídit - Amálce k 1. narozeninám. 🙂

6. lis 2012
avatar

ten bude urcite🙂

6. lis 2012
avatar

Dcera dostala k prvním narozeninám a hraje si s ním doteď (2,5 roku)

22. lis 2012
avatar

u nás od 6. měsíců nej hračka...ocenila sjem to, že jdou sundat nožičky takže je vhodný i por nesedící děti...super zábava..

29. lis 2012
avatar

super 🙂

29. lis 2012
avatar

máme a spokojenost 😵

29. lis 2012