icon

šátky (nosím je ráda ... podzim tu je za chvíli ) a taky na skok v drogerii

avatar

Šátky, to je moje

8. srp 2021
avatar

@lv : chápu, moje taky👏🤩😂😂🙈😂😂😂...

8. srp 2021
avatar

Taky jsem jim nedávno propadla. 👍😍

8. srp 2021
avatar

@rexinka : úplně tomu rozumím 🤩🔝👏😊😂

8. srp 2021