😵 mama, baba 😵 😵 😵
beruskanula
autor@peko : Peti, baba rekl dnes nejmin trikrat a mama dvakrat... nekdy to spojil a slyseli jsme maba, bama🙂...
8. led 2011
u nás se říká mama když se řve 😀 brečí, až jí slzy tečou a do toho nenene a mama 😀
8. led 2011
beruskanula
autor@hansed : Hani 😀
JJ, nenene taky moc dobre zname😀
8. led 2011
Florisek už vykládá????