Je-li pes v kuchyni, je jídlo vždy o chlup lepší! 🙂
apacheee
AMBASADORKAJá bych to upravila - vyskytl - li se někdy v kuchyni pes, je jídlo o chlup lepší 🙂
9. bře 2018
Psa mají naši, jezdíme tam cca jednou za měsíc, ale jeho chlupy se občas vyskytnou i v jídle připravovaném v naší kuchyni 😉
9. bře 2018
Potvrzuji, bloodhoundí chlupy s námi budou žít navěky, asi i s našimi dětmi, ač pes už dávno nebude 😀
9. bře 2018
biedronca
autorAsi si necham udelat nějakou cedulku s timto citatem a dam si to do kuchyne
9. bře 2018
My máme psí chlupy i v konzervách😀😀