Jak řešíte jarní prázdniny, když máte mezi dětmi rozdíl (škola/školka)? Váhám.
Starší je sám doma a mladší je ve školce. Většinou si na 2 dny beru dovolenou, když to jde
U nas vzdy funguje skolka, kam jde ditko dat. Skolni deti se mohou prihlasit na primestky tabor od DDM.
Ale u nas je to vyresene dovolenou.
Prázdniny mají najednou, teď jsme teda doma,jsem před porodem, jinak vždy řeším plánovaným volnem, dovolenou nebo babicka
Nechávám doma i mladší, bylo by jí líto, že starší je a ona nemůže - o dovolenou se musíme s manželem podělit, ale tentokrát ji mám nařízenou, protože máme málo dětí, tak mám celý týden😉
Nas se to tedy netýká spíše postřeh ke školce.
U nas se školka na prazdniny nezavira. Ani jinde okolo jsem to nezaregistrovala.
Obě doma 🙂 Co je starší ve škole, tak mladší má prázdniny s ní. Přišlo mi divné ji vodit do školky, když má ségru doma. Hlídání si střídáme.
Zrovna teď u nás jsou - navazovalo to krásně na pololetky v pátek.
skolkove ve skolce, kde maji omezeny provoz, skolni deti samy doma, protoze my musime do prace a hlidani nemame 🤷