Co delate holky v pátek? 😂
@flabelina se máš, ja poděkuje panu Prymulovi za řešitelske volno a možnost si vybrat dovolenou 😂
Budu sedet ve volebni komisi 🙂
@triskova_v až příští ne?
@triskova_v
Já bych tam tenhle pátek nechodila. 😁
@hlukacz ale jo :D 🤦♀️ Jsem trubka :D koukam se na video pro predsedy komise a nejak sem to zblbla :D
Jako do 22 hod, to je řízená likvidace alkoholiků. Zlatá prohibice 😀
@triskova_v už jsem si říkala, že v tom mám zmatek😀
@blessedmary tak škola se ještě nerozhodla...tak se uvidí,jak na to školy zareagují
@blessedmary Čeká mě CT a buď pojede synek s námi nebo bude ve škole. Druhá varianta lepší 🙂
@te_reza 500m v okolí se vždycky neco najde... mě ty hospody docela mrzí, protože obchod tu žádný nemam, za to hospody hned 4 😂😂😂🙈
Asi budu v háji, mám denní, manžel si dovolenou vzít nemůže... Takže netuším 😮
Pokud vazne budou mít dětí volno, tak si ho s nima uziju, něco si zahrajeme, pustíme, projdeme se v lese, uděláme si pohodový den
@triskova_v také budu v komisi ,ale pozor až další pátek 😂😂😂😂😂😂😂😂
Jinak mě už to netankuje od března jsou holky samy doma tak v tom budeme pokračovat 😂😂
Budu v práci😂