Pointa dobrá, ale strašně mi tam vadí ta angličtina
@lachtanice86 ta aj je tam usmevna mno 😂 rusáci by to asi nenatocili 🤔
Zrovna taky sledujeme. Ve čtvrtém 1.dil, večera 2.a3.
@lachtanice86 taky mi to tam strasne vadi. Ale zvykla jsem si. Zacatky tedy vzdycky trpim, ze to neni rusky, ale pak si zvyknu
Anglictina nam vadila, tak jsme si to radsi vzdycky prepli na cestinu. 😃
První díl byl pro mě šíleně depresivní. Spíš jsem na to nekoukala než koukala a i tak jsem měla jsem noční můry. Nejstrašnější na tom je, že se to fakt stalo a může se to opakovat😖
Ja si musim stahnout az pujde😉 Jinak super natocene. Sledovala jsem se zatajenym dechem... Nepredstavitelna tragedie jejichz dusledky vidime dodnes...
Holky a jak je to natočené, víc jako dokument nebo nějaký příběh? Ať vím jestli to zkouknout taky.
@ag76nes
@mojezelvicka
@miskamysicka
Zrovna včera , v ten samý čas jak si sem hodila ten příspěvek , jsme na to s manželem taky koukali . Je to fakt mazec , koukali jsme na to s manželem s otevřenou pusou . Dneska nás čeká 3.dil
@keicy
Neni to klasicky dokument, je to pribeh. Muz nekde nasel, ze tam zakomponovali postavu, ktera neexistovala. Ale je to hodne autenticke. A odrazi se v tom presne to Rusko/Rusi, jak je "zname". Vcera jsme teda videli teprve 2. dil, ale jeste jsme videli ten "preddil" - Nulta hodina s vypovedmi prezivsich ucastniku.
Me z toho teda dost mrazi...zatimco v Nemecku meli zakaz vychazeni, nas nahnali do prvomajovych pruvodu. Ale i celkove 😕
Holky a koukate nekde online v cestine nebo aspon titulky? Dekuju 🙂
@holkaodbrna jojo, to tam bylo ukazane. Ze ten Scerbina rikal, ze deti ve Frankfurtu maji zakazano si hrat venku a tam v Pripjati chodili normalne lidi na prochazky a deti si hraly venku
@keicy Jako film.
@luciikhol
Ny na HBO. 😉 Prvni dva jsou v cestine, ostatni titulky.
Dnes se chceme na 1. Dil podivat.
Je to online nekde? Je to titulky ,nebo da se to stáhnout v češtině?
Je to na topserialy třeba a navice stránkách se serialy jsem to zahlédla. Akorát se musís proklikat přes reklamy 🤦
Diky 2 dily zkouknute.

Zrovna sledujeme 😊