icon

Dnesni ulovek pro Teoska...jakoze se to fakt bude hodit az sebou v obchode zacne flakat o zem 😀

avatar

Tu bych potřebovala taky 😀

12. bře 2016
avatar

No tak ta je pecková...odkud je prosím?

12. bře 2016
avatar

@anynka_topinka z Globusu, mají je teď v akci i růžové pro holčičky 😉

12. bře 2016
avatar

@anynka_topinka a teď jsem se koukala mají i internetové stránky, ale je tam o něco dražší: http://www.doplnkov.cz/detske-cepice/2600-bavln...

12. bře 2016
avatar

@blessedmary moc děkuju 🙂

12. bře 2016