icon
1 / 1
avatar

S dovolením se pripichnu. Potřebovala bych vědět to samé pro Ježíška. Děkuji

22. říj 2020
avatar

Má ho dcera, v únoru ji bude 5 let a teprve teď k němu "dorostla" pro 5+ lepší... Nastaví si vše samy🙂

22. říj 2020
avatar

Dcera ho teď dostala k 5 tým narozeninám a super

22. říj 2020
avatar

@monulli super, to jsem potřebovala slyšet...jinak se mi libi 😊

22. říj 2020
avatar

Dcera (5) má z Lidlu Bayer Chic a v pohodě.

22. říj 2020
avatar

Dcera (příští týden 4, měří cca 107cm) a vypadá a kočárkem takto

22. říj 2020
avatar

Jo, a madlo má dané dolů

22. říj 2020
avatar

Dnes jsem ho objednala k Vánocům pro 5 letou v šedé barvě na Mall...v pondělí nebo úterý má přijít,tak jsem zvědavá

22. říj 2020