Má ho dcera, v únoru ji bude 5 let a teprve teď k němu "dorostla" pro 5+ lepší... Nastaví si vše samy🙂
22. říj 2020
Dcera ho teď dostala k 5 tým narozeninám a super
22. říj 2020
blessedmary
autor@monulli super, to jsem potřebovala slyšet...jinak se mi libi 😊
22. říj 2020
Dcera (5) má z Lidlu Bayer Chic a v pohodě.
22. říj 2020
Dcera (příští týden 4, měří cca 107cm) a vypadá a kočárkem takto
22. říj 2020
Jo, a madlo má dané dolů
22. říj 2020
Dnes jsem ho objednala k Vánocům pro 5 letou v šedé barvě na Mall...v pondělí nebo úterý má přijít,tak jsem zvědavá
22. říj 2020


S dovolením se pripichnu. Potřebovala bych vědět to samé pro Ježíška. Děkuji