Nedávno jsem v twscu viděla, jak evidentně zdravý pán zaparkoval na místě pro invalidy. Upozornila jsem ho a on se tak jako zastyděl. Pak říká, máte pravdu, a můžu tam teda zůstat stát? Je to místo pro invalidy, odpověděla jsem. A on - máte pravdu, otočil se a šel přeparkovat. Překvapilo mě to, fakt jsem nečekala, že bych mohla uspět, ale asi má smysl to zkoušet 🙂
Nedávno jsem v twscu viděla, jak evidentně zdravý pán zaparkoval na místě pro invalidy. Upozornila jsem ho a on se tak jako zastyděl. Pak říká, máte pravdu, a můžu tam teda zůstat stát? Je to místo pro invalidy, odpověděla jsem. A on - máte pravdu, otočil se a šel přeparkovat. Překvapilo mě to, fakt jsem nečekala, že bych mohla uspět, ale asi má smysl to zkoušet 🙂