Nějaký tip na dobrý horor u kterého se pořádně leknu? Něco novějšího...
apacheee
AMBASADORKAZena v cernem
27. pro 2015
Insidious
27. pro 2015
blessedmary
autorVyzkousim, diky devcata snad se lekne i ta v brisku :P
27. pro 2015
tohle nebylo zas tak lekaci,ale docela drsny,rekla bych...Jezero smrti nebo treba Lovci hlav, Chata v horach 🙂
27. pro 2015
V zivote jsem videla jen jeden film, u kteryho jsem jednou zarvala leknutim 😀 ale uz nevim, co to bylo 😀