Paráda...pračka se mi pere s Okenou a malým traktůrkem :P
Me se nedavno prala s jednorazovou plinkou. Nastesti cistou :D
15. říj 2015
mě se jednou prala i se dvěma mobilama v kapse bundy ☹
15. říj 2015
blessedmary
autor@erikaviki no tak to uz je hodne blby...ja si jednou vyprala klice s imobilizeremb od auta, ale musim.zatukat fungovaly
15. říj 2015
@blessedmary no jo no,co se dalo dělat,nerozchodil to ani jeden.Jen moje máma se rozčilovala proč jí nezvedám mobil...volala mi do té pračky 🙂
15. říj 2015
Aspoň bude mít trakturek dobře umyty přední sklo 🙂