😘😇😇
1. črc 2020
No je to strasne.
Nemaji kyslik.
Chjo.
1. črc 2020
@lacehea to budou děti z karvinská, tudíž zocelene od mala 💪🏻💪🏻💪🏻 Myslim, ze si děláš zbytecne starosti 😂😂😂
@blessedmary jak pres kopírák 😂😂😂😂
1. črc 2020
blessedmary
autor@lacehea ale mají, do čehokoliv co jede, jakmile sednou spí ✌️ Teoskovo staci i pět minut ze školky v autě 😂👌
1. črc 2020
@blessedmary tak když nebudou chtít večer usnout, tak naložit do auta a povozit. 😉
2. črc 2020
a pak muzes jezdit celou noc. Nektere miminka pry nejradeji, kdyz auto hopska a pres patniky. Fakt jsem to cetla.

3. črc 2020
blessedmary
autorTeo to tak ma od mimina, jakmile jsme ho položila do kočáru a rozjela se, do minuty tuhý 😂 Talca byla jiný oříšek 🤔🙈 ale ted jsou oba spaci, do 9 vydrží spat 👌
4. črc 2020

To nema chybu..... 😅😅😅