Stařeček je pěkný fešák a elegán 👍
29. lis 2020
blessedmary
autorTy nejlepší Vánoce už má za sebou ale jak jsme to včera videla, minimálně tyhle zůstane u nas 🥰👌
29. lis 2020
Je krásný!
29. lis 2020
Stařeček je pěkný fešák a elegán 👍
Ty nejlepší Vánoce už má za sebou ale jak jsme to včera videla, minimálně tyhle zůstane u nas 🥰👌
Je krásný!
Ten je nádherný !!!!