icon
1 / 1
avatar

Ten je nádherný !!!!

29. lis 2020
avatar

Stařeček je pěkný fešák a elegán 👍

29. lis 2020
avatar

Ty nejlepší Vánoce už má za sebou ale jak jsme to včera videla, minimálně tyhle zůstane u nas 🥰👌

29. lis 2020
avatar

Je krásný!

29. lis 2020