Tak k před Vánoční náladě ještě ten věnec...vyrobila jsem si ho před 3lety a vzdycky tam dotavim, co upadne 🤷 letos jsme ho chtěla vyměnit za nějakého novějšího fešáka, ale nebylo mi dáno... včera jsem litala po všech čertech a sháněla ozdůbky ale co jsme měla v hlavě a chtěla udělat, nebylo 😝 tak bude náš stařeček 🥰
Stařeček je pěkný fešák a elegán 👍
29. lis 2020
blessedmary
autorTy nejlepší Vánoce už má za sebou ale jak jsme to včera videla, minimálně tyhle zůstane u nas 🥰👌
29. lis 2020
Je krásný!
29. lis 2020

Ten je nádherný !!!!