Umřu....👍
20. kvě 2017
OMG!!! 😢 😍 ❤ taková Škoda, ze jsem tam nemohla být!!! 😢 nádhera!!! 😍 díky za videa 😘
21. kvě 2017
Umru...presne to slovo vystihuje me...boze ach ty casy, vsechno se to vraci...nostalgie😢
21. kvě 2017
Budou v Praze
21. kvě 2017
kámoška tam byla.. a říkal, že to byla pecka...
13. čer 2017
Patriška to pěkně obrečela 🙂 A First time taky. Ale to mě nepřekvapilo tolik, jakože Angelo na konci obrečel Brothers and Sisters. A jak! 😍