icon

Za vcas si zjistěte, ktere obchody mate v okolí 500m, protože dal se az do jara nedostanete 🙈

avatar

Žádný 😅

21. zář 2020
avatar

Tak to jsem se teda spletla, to bych tvrdila, že to nevezme...jinak v Praze máme Tesco online, Košik, rohlík...

21. zář 2020
avatar

Ale nějak rychle to vzal ne?

21. zář 2020
avatar

No to snad ne..

21. zář 2020
avatar

Bože chraň nás od všeho zlého, tak to se můžeme těšit na roušky nejen vevnitř, venku ale nejlíp i doma😳

21. zář 2020
avatar

No většího.... tam dát nemohli 🙈🙈🤦‍♀️

21. zář 2020
avatar

Jdu vykrást vinoteku 🖐️

21. zář 2020
avatar

@martaska78 a první co zavře, tak školy 🙈

21. zář 2020
avatar

Tak se jdu honem nadejchat čerstvýho vzduchu, protože od zítřka se nesmí otevírat okna. 😵

21. zář 2020
avatar

@petrufa86 1. stupeň ZS nezavře dokud to nebude nutné, to bych se teda vsadila🙂

21. zář 2020
avatar

@petrufa86 jo a pak úplně všechno, ten se tak vcítil do role hrdiny v nouzovém stavu, že mu to doteď chybělo, ale už je zase na koni, máme se na co těšit

21. zář 2020
avatar

Teprve ted jsem to docetla do konce "predjednali' o víkendu. . takže proto včera ten uplakanek v OVM 🙈🙈

21. zář 2020
avatar

@aglaja13 v to doufám

21. zář 2020
avatar

@martaska78 jo, to mame, bude veselo 🙈

21. zář 2020
avatar

@martaska78 tak hlavně on je vojenský lékař a tam je prostě nejaká hyerarchie a ta jede a poslouchá se...není zvyklý řešit nálady, voličské preference, dělá co mu říkají znalosti epidemiologa a tam je machr...takže myslím, že to taky nebude mít jednoduché

21. zář 2020
avatar

@aglaja13 Uvidíme, jaký to bude, až naplno narazí na názory hlavního epidemiologa Babiše...

21. zář 2020
avatar

je to saskarna

21. zář 2020
avatar

@aglaja13 taky si myslím a doufám v to, že první stupen pokud to opravdu nebude nutné nezavřou. Hlavně kvůli OČR

21. zář 2020
avatar

Včera se Vojtěcha, Moravec ptal jestli zna serial Jiste, pane premiere a jestli videl dil Muž přes palubu...trdil, že nezná.. divné 🤭😂🙈

21. zář 2020
avatar

@petrufa86 ty az po volbach aby liid nenasral driv

21. zář 2020
avatar

Uff, teď teprve začne teror :-/

21. zář 2020
avatar

Jsme v pr*eli ☹

21. zář 2020
avatar

@adula000 jo přesně jde o OCR, nezvýší věk, takže druhý stupeň mohou zavřít a nemusí OCR platit a lidi musí do práce...jinak jak někde nedávno bylo , v přízemý už hoří, takže dělat se něco musí a i ekonomové přiznávají že čím dříve tím lépe, protože prodlužováním a odkládáním se to jen zhoršuje, ale někteří co čtou jen nadpisy to nejsou schopni chápat... lpít na tom, že si bude ten požář hezky udržovat než přijedou hasiči a tím se vše vyřeší a můžeme se plácat po rameni☹ A samozřejmě ti samí až skolabuje zdravotnictví a budeme muset být všichni doma zase budou číst jen nadpisy a tvrdite, že to on, co to nezavřel včas🙂

21. zář 2020
avatar

200m mám Penny 😀 bože chraň ať nezavírá školy a školky...

21. zář 2020
avatar

@aglaja13 znalosti ceho, epidemiologa, ty si opravdu myslis, ze toto je epidemie?

21. zář 2020
avatar

Tak to abych šla pro mouky, droždí, těstoviny.. Zapomněla jsem ještě na něco? 🤔😂 Roušky budeme nosit i doma a ven jedině ve skafandru.. No tady se přesně hodí: je to jak z bláta do louže..

21. zář 2020
avatar

@ajronka Hajzlpapír!

21. zář 2020
avatar

@panihk no ty vogoo, vidíš!!!

21. zář 2020
avatar

@lacehea nee proboha , je to dílo mimozemšťanů🙂

21. zář 2020
avatar

Shání dve rodiny se kterýma bysme vytvořili komunitu a mohli se potkavat? Dřív nez budete všichni rozebraný 😂🤭

21. zář 2020
avatar

Tak to my máme takový krámek, ale ten je tak příšernej, že tam nekoupím nic, je to jak hospoda, chlapi tam chodí na pivo a všechno tam má starý a prošly

21. zář 2020
avatar

Tak to by byl pruser, mame tu jen pidi kramek, kde nakoupim jen zaklad. Jezdi sem sice rohlik, ale ten byl na jare porad vyprodany. To abych sla nadelat zase zasoby ...

21. zář 2020
avatar

Jeste ze nam zavazi kosik tesco a snad i rohlik. I vecerka pres park je dal jak 500m 😂 sem zvedava jak rychlr si ho Andy ochoci a jestli vubec 🙈 lituju rodice skolkovych a skolnich deti. Ta nejistota musi byt silena 😔 DRZTE SE RODICOVE ❤

21. zář 2020
avatar

Podle me školky a první stupeň zavirat nebudou, kdo by jim platil OCR, by nezbyl pětilitr pro důchodce 🙈

21. zář 2020
avatar

@blessedmary Taky to tak vidím. Proto pořád mluví jen o druhém stupni.

21. zář 2020
avatar

Vše máme víc jak 500m a žádný Tesco, rohlík nám sem nejezdí... Chcípneme hlady. 🙈

21. zář 2020