Tak to jsem se teda spletla, to bych tvrdila, že to nevezme...jinak v Praze máme Tesco online, Košik, rohlík...
Ale nějak rychle to vzal ne?
No to snad ne..
Bože chraň nás od všeho zlého, tak to se můžeme těšit na roušky nejen vevnitř, venku ale nejlíp i doma😳
No většího.... tam dát nemohli 🙈🙈🤦♀️
Jdu vykrást vinoteku 🖐️
@martaska78 a první co zavře, tak školy 🙈
Tak se jdu honem nadejchat čerstvýho vzduchu, protože od zítřka se nesmí otevírat okna. 😵
@petrufa86 jo a pak úplně všechno, ten se tak vcítil do role hrdiny v nouzovém stavu, že mu to doteď chybělo, ale už je zase na koni, máme se na co těšit
Teprve ted jsem to docetla do konce "predjednali' o víkendu. . takže proto včera ten uplakanek v OVM 🙈🙈
@martaska78 jo, to mame, bude veselo 🙈
@martaska78 tak hlavně on je vojenský lékař a tam je prostě nejaká hyerarchie a ta jede a poslouchá se...není zvyklý řešit nálady, voličské preference, dělá co mu říkají znalosti epidemiologa a tam je machr...takže myslím, že to taky nebude mít jednoduché
je to saskarna
Včera se Vojtěcha, Moravec ptal jestli zna serial Jiste, pane premiere a jestli videl dil Muž přes palubu...trdil, že nezná.. divné 🤭😂🙈
Uff, teď teprve začne teror :-/
Jsme v pr*eli ☹
@adula000 jo přesně jde o OCR, nezvýší věk, takže druhý stupeň mohou zavřít a nemusí OCR platit a lidi musí do práce...jinak jak někde nedávno bylo , v přízemý už hoří, takže dělat se něco musí a i ekonomové přiznávají že čím dříve tím lépe, protože prodlužováním a odkládáním se to jen zhoršuje, ale někteří co čtou jen nadpisy to nejsou schopni chápat... lpít na tom, že si bude ten požář hezky udržovat než přijedou hasiči a tím se vše vyřeší a můžeme se plácat po rameni☹ A samozřejmě ti samí až skolabuje zdravotnictví a budeme muset být všichni doma zase budou číst jen nadpisy a tvrdite, že to on, co to nezavřel včas🙂
200m mám Penny 😀 bože chraň ať nezavírá školy a školky...
Tak to abych šla pro mouky, droždí, těstoviny.. Zapomněla jsem ještě na něco? 🤔😂 Roušky budeme nosit i doma a ven jedině ve skafandru.. No tady se přesně hodí: je to jak z bláta do louže..
Shání dve rodiny se kterýma bysme vytvořili komunitu a mohli se potkavat? Dřív nez budete všichni rozebraný 😂🤭
Tak to my máme takový krámek, ale ten je tak příšernej, že tam nekoupím nic, je to jak hospoda, chlapi tam chodí na pivo a všechno tam má starý a prošly
Tak to by byl pruser, mame tu jen pidi kramek, kde nakoupim jen zaklad. Jezdi sem sice rohlik, ale ten byl na jare porad vyprodany. To abych sla nadelat zase zasoby ...
Jeste ze nam zavazi kosik tesco a snad i rohlik. I vecerka pres park je dal jak 500m 😂 sem zvedava jak rychlr si ho Andy ochoci a jestli vubec 🙈 lituju rodice skolkovych a skolnich deti. Ta nejistota musi byt silena 😔 DRZTE SE RODICOVE ❤
Podle me školky a první stupeň zavirat nebudou, kdo by jim platil OCR, by nezbyl pětilitr pro důchodce 🙈
@blessedmary Taky to tak vidím. Proto pořád mluví jen o druhém stupni.
Vše máme víc jak 500m a žádný Tesco, rohlík nám sem nejezdí... Chcípneme hlady. 🙈

Žádný 😅