Holky, máte někdo zkušenost s tvorbou webových stránek? Potřebuji radu, kde zdarma vytvořit - aby to samozřejmě bylo v mých silách. Za vaše zkušenosti a doporučení předem děkuji.
Vecer ti to zjistim od Zdendy, udelal nam skupinove webovky, udrzba v jomla nebo jak se to pise a zvladam ji i ja. Nejdriv jsme to meli zadarmo, pak jsme de rozhodli zaplatit, to je preci jen lepsi. Ale jde o to, na co je chces...
15. dub 2016
webnode.... jednoduche)
15. dub 2016
Taky webnode 🙂 jednoduché a blbuvzdorne
15. dub 2016
Ja jsem maximalne spokojena s webnode 😊