icon
1 / 1
avatar

Ten je nadhernej 🙂

14. pro 2014
avatar

Děkujiiiii ... jsem z něj nadšenááá :D

14. pro 2014
avatar

No tedy ten je, doufám, že k nám přiletí Ježíšek dřív než k vám, protože jestli to bude naopak, tak se u toho vašeho zaaekne a k nám už nedorazí.

14. pro 2014
avatar

@katawo Mooooc děkujeme za lichotku :D Určitě dorazí i k vám.....

14. pro 2014
avatar

To je zivy stromecek ? 🙂

14. pro 2014
avatar

Taky máme, jen nám chybí stojan 😀

14. pro 2014
avatar

Umelej?

15. pro 2014
avatar

to není živej vid?

15. pro 2014
avatar

@alisea Není živý....je umělý....živý dělá moc nepořádku :D A příjde mi že tak hodně hustý se ani nedá sehnat živý :/ Jinak samozřejmně ta vůně z živého stromečku je božíí....To mi u našeho chybí :D

15. pro 2014
avatar

@neominka
@jenyska4 Je umělý ...

15. pro 2014
avatar

A kde se dá sehnat takový stromek?

15. pro 2014
avatar

@breebeeerka já si to myslela😀

15. pro 2014
avatar

@majkali Máme ho z Polska....za 1400Kč

15. pro 2014
avatar

Krasny 🙂

15. pro 2014