breebeeerka
autorDěkujiiiii ... jsem z něj nadšenááá :D
14. pro 2014
No tedy ten je, doufám, že k nám přiletí Ježíšek dřív než k vám, protože jestli to bude naopak, tak se u toho vašeho zaaekne a k nám už nedorazí.
14. pro 2014
breebeeerka
autor@katawo Mooooc děkujeme za lichotku :D Určitě dorazí i k vám.....
14. pro 2014
To je zivy stromecek ? 🙂
14. pro 2014
Taky máme, jen nám chybí stojan 😀
14. pro 2014
Umelej?
15. pro 2014
to není živej vid?
15. pro 2014
breebeeerka
autor@alisea Není živý....je umělý....živý dělá moc nepořádku :D A příjde mi že tak hodně hustý se ani nedá sehnat živý :/ Jinak samozřejmně ta vůně z živého stromečku je božíí....To mi u našeho chybí :D
15. pro 2014
breebeeerka
autor15. pro 2014
A kde se dá sehnat takový stromek?
15. pro 2014
@breebeeerka já si to myslela😀
15. pro 2014
breebeeerka
autor@majkali Máme ho z Polska....za 1400Kč
15. pro 2014
Krasny 🙂
15. pro 2014

Ten je nadhernej 🙂