Maminky,tak trošku dotaz....
17.3.2015 jsem malou nechala naočkovat MMR vakcínou,celkem v pohodě....žádném extra velké komplikace...necháme pouze 1 dávku...ale od minulé středy má pořád zvedlou teplotu max do 37,7 ...TTo už asi nebude z očka ne ???Má trošku rýmu jinak je ok.
Reakce na MMR se může objevit 5.-14.den..., takže pokud má teplotu od minulé středy, klidně bych řekla, že je to reakce.
2. dub 2015
právě že může, u MMr je reakce uváděná 2-3 týdny po aplikaci.
2. dub 2015
Může být. Doba odpovídá. Nahlas to pediatre, další dávku by neměla dostat dřív jak po roce.
2. dub 2015
Může to být stále reakce na očkování, neteř měla reakci 3 týdny po očkování taky teploty