
Díky díky díky! úplně na mě dýchlo mé dětství, ten je stejně nejhezčí!!!!já už to vidím mě chybí myslím ta hvězda a korálky na tom jsou takový neprůhledný odřený! Letos ho musím dát do kupy a pak se taky pochlubím 🙂
@soniludi 🙂
@beruskanula je krásnej a cinká uplně andělsky
ten jsme měli doma taky a vzpomínám na něj dodnes 🙂)) fakt! vždycky jsem byla hotová z toho, že to cinká 😀
jsem si před lety koupila v globusu za 60,- takovou napodobeninu. bylo to plechové, ale strašně tenké, nebyl to stromeček, ale spíš taková hvězda ze země rostlá 😀 nehoře lítali andělíčci a moc to nezvonilo. tak jsem ho dala od koruny na aukro a on se vydražil asi za 200,- 😀 😀 a přitom jsem tam psala, že to není starožitnost a že je to takové nijaké.
tak tenhle závidím, snažím se ho vždycky vydražit, ale nedaří se. 5000,- za něj nedám 😀
Díky Marťo, vzpomněla jsem si na své dětství... :o))))
@elis85 Hihi Eli 🙂 to asi všichni 😉
Vypadá krásně a tak hezky zachovale, my ho máme takový už škaredý, chtěla bych ho někde sehnat protože si ho rodiče nechali a nechtěli mi ho dát jak jsem se stěhovala a o Vánocich mi ta vuně svíček a jemné cinkni chybí🙂
@miskadenis n tento už je starožitnost a na aukcích je docla drahý ale napodobenini se dají sehnat v obi 😉 jj je zachovalí čistíme pravidelně jako stříbro 😉
tak něco podobného vyráběl mnoho let můj děda 🙂
ach nostalgie...hned bych ho brala, kdybych ho někde viděla
také máme 😉 🙂
jé, přesně takový máme, sehnala jsem ho po strašně dlouhém hledání v jednom vetešnictví...pro mě je to vzpomínka na dětství, mám ho strašně ráda 🙂
Na netu se dá Andělské zvonění sehnat za 600,-kč🙂
ten je uzasnej 😵