
5 / 172
Červená karkulka:-D
Jé my máme hodně podobný... Sluší jí to, už je to velká holka... :o)
3. zář 2012
brusinka.pusinka
autor@elis85 😀
3. zář 2012
brusinka.pusinka
autor@ikarkulka 😀 a díky
3. zář 2012

Jé my máme hodně podobný... Sluší jí to, už je to velká holka... :o)
@elis85 😀
@ikarkulka 😀 a díky
sluší 😵
kabátek bych klidně brala i pro sebe 🙂