icon
avatar
brusinka.pusinka
29. srp 2012

Hurááá do školky🙂

oficiálně se chystáme ve 3 ročkách do školky🙂... nákupy jsou hotové jen se dočkat pondělí🙂 Dnes 3.9.2012 jsme statečně nastoupili do školky.... jsme ve třídě berušek🙂 máme hodné paní učitelky Evičku a Radku.... děti i rodiče pěkně přivítali... Karamelka si vybrala značku papírového draka.-) prohlídla školku a byla nadšená🙂

avatar

taky máme v září premiéru 🙂

29. srp 2012
avatar

@martina26 my už byli ve školičce ale teď je to oficiálka.... navštěvovali jsme soukromou🙂

29. srp 2012
avatar

máte moc krásnou školku.my si musíme ještě rok počkat

3. zář 2012
avatar

krásná holčičja!!!!

9. říj 2012
avatar

teda holčička, pardon, za chybu ;)

9. říj 2012
avatar

@ajriska děkujeme 🙂

9. říj 2012
avatar

Je opravdu krásná a veliká slečna. Už z výrazu je vidět, že už není jen dítě.

9. říj 2012
avatar

@swaya děkujeme Marci.-) a gratulujeme ať je vše jak má být 🙂

10. říj 2012
avatar

Tak to máte nádherné! 🙂

4. únor 2013
avatar
4. únor 2013