icon
95 / 172
jde se ze školky:-)
avatar

Super kombinézka

22. led 2013
avatar

@asmeena Děkujeme je tenká ale hodně hřeje🙂

22. led 2013
avatar

@brusinka.pusinka právě, že vypadá pohodlně, že v ní není jak sněhulák a může se v ní dobře hýbat.

22. led 2013
avatar

@asmeena jj Verunko právě jsme vybírala tak aby nebyla zbytečně naducaná a jak sněhulák🙂 sama to nemám ráda a pro ty děti to pak je jěště těžší se hýbat 🙂

22. led 2013