icon
171 / 172
zítra bude mejdan ve školce.... Karamelka oslaví s kamarády 4 narozeninky :-)
avatar

To tam do té školky každí takhle vychystává, když má jeho prcek narozeniny?

24. črc 2013
avatar

Verunko jak kdo.. ..Karamelka vhce oslavit ve školce,tak jsme ji to splnili.jinak většinou sampicko a nějaká buchticka je či mufinky od maminek 😉

24. črc 2013