
nene asi 3-4 chyběli
@beruska24.9.
@brusinka.pusinka i tak je super, že jich je tak ´´málo´´. U nás je ve třídě (při plném počtu) 28 dětí!!! A v šatničce s málo místa, to musí být před procházkou pořádný mazec ☹ Stačí ráno, když se tam sejde 5-6 dětí s rodiči 🙂
@beruska24.9. no u nás jsme mysleli že to bude také tak ale otevřeli jěště jednu smíšenou třídu tam chodí děti jen na dopoledne... jak malé tak velké... a tak ubylo ve třídě dětiček🙂 původně jich mělo být 25🙂 je jich myslím 19 🙂
jak se jmenuje mladá paní učitelka napravo? Naty jí měla minulý týden ve školce jak byly děti sloučené a byla super 🙂
@moninka To je paní učitelka Radka je to učitelka v Beruškách u Simonky a jinak zástupkyně ředitele🙂
děkuji 🙂 takže jak odejdem ze Sluníček tak potom půjdem do Berušek a budeme ji mít? Nebo paní učitelky zůstávají stejné?
To jsou všechny děti ze třídy??