icon
7 / 227
Zítra dortík oblékneme a bude oslava:-)
avatar

Kolik těch krabiček bylo potřeba? 😀

6. srp 2012
avatar

@ladenka měla jsem 10 těch hranatých a jeny velké a jedny mega na ozdobu na drátky.... ale jak je plná ta miska se žlutými lentilkami tak ta zůstala plná barevných na jídlo🙂

6. srp 2012
avatar

Díky, já mám takový podobný dortík už dlooouho uložený v pc jako inspiraci, ale neměla jsem představu, kolik lentilek je nato potřeba 😉

6. srp 2012
avatar

@ladenka malá byla nadšená a okolí také... prostě trochu jinak než marcipánově🙂 ... byl moc moc dobrý🙂 a hlavně od maminky🙂

6. srp 2012
avatar

je to nádhera, pokusím se o něco podobného dneska, fotku jsem si půjčila, doufám, že ti to nebude vadit. Jeslti ano, samozřejmě jí smažu.

16. srp 2012
avatar

@luckamb nevadí mi to🙂 hlavně ať se líbí a chutná🙂

16. srp 2012
avatar

taky ji mám v počítači že budu dělat

18. říj 2012