
189 / 227
vlasy naší zlatovlásky Karamelky..... 3a1/2 ročku
brusinka.pusinka
autor@sirael4 děkujeme
12. únor 2013
ježiš,to mtakhle dlouhý vlady ve třech letech?nádhera
12. únor 2013
brusinka.pusinka
autor@lucan82 Děkujeme ano máme 3 a pul ročku a to jsou naše vlásky🙂
12. únor 2013
boží....😉
12. únor 2013
Moc krásný .Je vidět jak sou zdravé🙂Naše Míša se taky pyšnila ve 3a 1/2letech s vlasy do pasu.Jediný rozdíl že je brunetka🙂.
12. únor 2013
brusinka.pusinka
autor@veeraak
@evahubackova74 díky 🙂
12. únor 2013
úžas 🙂
12. únor 2013
jéé Locika 🙂
12. únor 2013
brusinka.pusinka
autor12. únor 2013
12. únor 2013
no nááádhera 🙂))) naše Viki je má v téměř 5ti letech sotva kousek pod ramena a né a né narůst 😖
12. únor 2013
brusinka.pusinka
autor@dita_a_ivan ěkujeme ale zase se í krásně vlní🙂
12. únor 2013
@brusinka.pusinka to jo, to je dědictví od manžela, ten byl coby dítě zlatovlasý kudrnatý klouček 😀 zato já mám totální rovný hřebíky....
12. únor 2013
Tak to je krása!!!! Tiše závidím....
15. únor 2013
kráááásnéééé 😵